28 kwietnia 2018

Dzień Drzwi Otwartych w Zespole Szkół
25. kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół w Jabłonowie Pomorskim odbył się Dzień Drzwi Otwartych. Odwiedzili nas uczniowie z Jabłonowa Pomorskiego, Bielic, Książek, Gruty, Zbiczna, Świecia nad Osą, Bobrowa i Radzynia Chełmińskiego. Mieli oni okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły, poznać warunki rekrutacji, kolegów i nauczycieli.
Przybyłych witali uczniowie ubrani w mundury i niebieskie koszulki z logo Zespołu Szkół. Po przemówieniu Pana Wicedyrektora Tomasza Konkola zgromadzeni w hali sportowej goście zostali podzieleni na 5 grup, z których każda otrzymała swojego opiekuna – ucznia Zespołu Szkół. Poszczególne grupy odwiedziły pracownię służb mundurowych, żywienia i obsługi konsumenta, ekonomiczno–logistyczną oraz pracownię Szkoły Branżowej I Stopnia, na końcu zaś złożyli wizytę w Astro-Bazie, aby później udać się jeszcze do biblioteki i czytelni, w których umiejscowiono stoisko z folderami szkoły i innymi materiałami oraz tablice informującą o ofercie edukacyjnej. Zakończenie i podsumowanie wizyty gimnazjalistów nastąpiło w hali sportowej.
Przybyłym uczniom gimnazjów bardzo podobała się nasza szkoła – zarówno jej oferta, baza edukacyjna, jak i panująca atmosfera. Wielu spośród nich wyraziło chęć zostania od września naszymi uczniami.

Zespół Szkół fot. Zespół Szkół
 

 

powrót

 


Jeśli uważasz, że jakaś fotka narusza twoją prywatność, napisz do moderatora


strona główna serwisu »»» www.jablonowo.com