29 czerwca 2018

VI SESJA MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA I GMINY JABŁONOWO POMORSKIE
28 czerwca 2018 roku w Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim odbyła się VI Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej. Obrady poprowadziła Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Zuzanna Piórkowska.
Podczas sesji Przewodnicząca Zuzanna Piórkowska wraz z Wiceprzewodniczącą Zuzanna Żebrowską przedstawiły sprawozdanie z działań Młodzieżowej Rady Miejskiej w okresie od 01.01.2018r. do 27.06.2018r. Sprawozdanie obejmowało m.in. współpracę z samorządami uczniowskimi ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, prowadzenie wśród młodzieży kampanii informacyjnej na temat swojej roli w samorządzie oraz zakresu funkcjonowania samorządu lokalnego, umożliwienie aktywnego udziału młodzieży w życiu społecznym i kulturalnym Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie oraz reprezentowanie młodzieży wobec władz.
Na zakończenie sesji Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Przemysław Górski podziękował młodym radnym za dotychczasową współpracę i życzył kolejnych sukcesów oraz bezpiecznych i udanych wakacji.
W sesji uczestniczyli także: Zastępca Burmistrza Jędrzej Kucharski, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Marek Buchalski, Radni Rady Miejskiej: Mirosława Laube i Marcin Olszewski, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Jabłonowie Pomorskim Anna Berent, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Góralach Regina Szczotek, Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim Justyna Prajs oraz Kierownik Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli Jan Grabowski.
UMiG fot. UMiG
 

 

powrót

 


Jeśli uważasz, że jakaś fotka narusza twoją prywatność, zgłoś to do Administratora na adres redakcja@jablonowo.com


strona główna serwisu »»» www.jablonowo.com