9 lipca 2018

Diamentowy Jubileusz w Góralach i Dni Góral
W minioną sobotę Koło Gospodyń Wiejskich w Góralach świętowało swoje 60-lecie i tradycyjnie obchodzono Dni Góral.
Pani Sołtys Alicja Linowiecka przywitała gości wśród których znaleźli się między innymi: Ksiądz Proboszcz Marek Górski, Przewodniczący Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pan Ryszard Bober, Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Pan Przemysław Górski, Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Krzysztof Kamiński wraz z radnymi Panią Barbarą Bober, Panem Michałem Kropiewnickim, Panem Marcinem Olszewskim, Skarbnik Miasta i Gminy Pani Marzanna Fettke, Przewodnicząca Regionalnej Rady KGW w Toruniu Pani Danuta Grzyb, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Góralach Pani Regina Szczotek, Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pani Justyna Prajs, przedstawiciele OSP, sołtysi, delegacje Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy, długoletnie członkinie KGW.
O działalności koła z wielkim wzruszeniem mówiła Pani Sołtys, która wręczyła podziękowania za pracę na rzecz koła wszystkim członkiniom.
Goście składali na ręce Przewodniczącej Pani Jadwigi Rutkowskiej i Sołtys Pani Alicji Linowieckiej gratulacje i życzenia dalszej owocnej pracy.
Po części oficjalnej nastąpiła chwila na poczęstunek. Rozmowom i wspomnieniom przy stole nie było końca. Atmosfera była przemiła. Obchody zakończono zabawą taneczną na świeżym powietrzu.

CKiS fot. CKiS
 

 

powrót

 


Jeśli uważasz, że jakaś fotka narusza twoją prywatność, napisz do moderatora


strona główna serwisu »»» www.jablonowo.com