17 maja 2019

NIE NISZCZMY NASZEGO MIENIA - APEL BURMISTRZA MIASTA I GMINY JABŁONOWO POMORSKIE
Trwa realizacja zadania pn. „Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego przy jeziorze w miejscowości Nowa Wieś poprzez budowę placu zabaw, siłowni zewnętrznej, boiska sportowego oraz toalety, sceny i parkingu ze zjazdem”. W ostatnich dniach ktoś wtargnął na plac budowy zaśmiecając ten teren i niszcząc część dotychczas wykonanych prac.

Koszt tego zadania to ponad pół miliona złotych. Inwestycja nie została jeszcze zakończona, a już jest niszczona. Przecież to nasze wspólne dobro. Dlatego Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Przemysław Górski apeluje do wszystkich o uszanowanie prac i porządku, nie tylko w Nowej Wsi, ale i na terenie całego Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie.

Nie bądźcie obojętni na chuliganów niszczących nasze wspólne mienie. Często wystarczy tylko jeden telefon, aby ukrócić a następnie ukarać winnych dewastacji mienia, które służący nam wszystkim. Dlatego jeśli jesteśmy świadkami wandalizmu, poinformujmy o tym służby: Policję lub Urząd Miasta i Gminy w Jabłonowie Pomorskim.
UMiG fot. UMiG
 

 

powrót

 


Jeśli uważasz, że jakaś fotka narusza twoją prywatność, napisz do moderatora


strona główna serwisu »»» www.jablonowo.com