23 maja 2019

Trwają prace rozbudowy i przebudowy świetlicy wiejskiej w Buku Pomorskim
Inwestycja jest realizowana w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 - operacje typu „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”.
W ramach zadania wykonane zostaną roboty budowlane, elektryczne i sanitarne, w tym: wykonanie m.in. robót rozbiórkowych, murarskich, dekarskich; izolacji przeciwwilgociowych; ocieplenia starej części dachu oraz pokrycie nowo projektowanego dachu papą termozgrzewalną; stolarki okiennej i drzwiowej; orynnowania; posadzek i licowania ścian płytkami; utwardzenie terenu, odprowadzenie wód opadowych; wykonanie 10 miejsc postojowych z kostki brukowej; wykonanie przyłącza kanalizacyjnego oraz zakup i montaż żelbetowego szczelnego bezodpływowego zbiornika na nieczystości ciekłe.
W nowo powstałej części świetlicy wykonany zostanie: aneks kuchenny, korytarz, pomieszczenie gospodarcze, pomieszczenie porządkowe, toalety oraz kotłownię z piecem na biomasę.
Wartość zawartej umowy wynosi 465 457,93 zł brutto.
UMiG fot. UMiG
 

 

powrót

 


Jeśli uważasz, że jakaś fotka narusza twoją prywatność, napisz do moderatora


strona główna serwisu »»» www.jablonowo.com