26 czerwca 2019

TRWAJĄ PRACE POLEGAJĄCE NA ROZBUDOWIE I PRZEBUDOWIE ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W BUKU POMORSKIM
W dniu dzisiejszym, tj. 25 czerwca 2019 roku Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Przemysław Górski wraz z pracownikami odwiedził plac budowy, na którym realizowane jest zadanie pn. "Przebudowa i rozbudowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Buk Pomorski".
Inwestycja jest realizowana w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 - operacje typu „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”.
Zadanie obejmuje wykonanie robót budowlanych, elektrycznych i sanitarnych, w tym: wykonanie m.in. robót rozbiórkowych, murarskich, dekarskich; izolacji przeciwwilgociowych; ocieplenia starej części dachu oraz pokrycie nowo projektowanego dachu papą termozgrzewalną; stolarki okiennej i drzwiowej; orynnowania; posadzek i licowania ścian płytkami; utwardzenie terenu, odprowadzenie wód opadowych; wykonanie 10 miejsc postojowych z kostki brukowej; wykonanie przyłącza kanalizacyjnego oraz zakup i montaż żelbetowego szczelnego bezodpływowego zbiornika na nieczystości ciekłe.
UMiG, DK fot. DK
 

 

powrót

 


Jeśli uważasz, że jakaś fotka narusza twoją prywatność, napisz do moderatora


strona główna serwisu »»» www.jablonowo.com