16 września 2019

XVI DZIEŃ ZIEMNIAKA W MILESZEWACH!
14 września 2019 roku w Mileszewach odbył się XVI Dzień Ziemniaka zorganizowany przez Sołectwo Mileszewy, Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim oraz Spółdzielnię Mieszkaniową „Mileszewy”.
Sołtys Mileszew Pani Bernadeta Kwaśniewska oraz pracownik CKiS Roman Sitniewski powitali mieszkańców Mileszew i przybyłych na święto gości: Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Przemysława Górskiego, Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim Justynę Prajs, Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej „Mileszewy” Pana Zenona Śmigowskiego, Radnego Rady Miejskiej Tadeusza Klimka, Przewodniczącego Samorządu Mieszkańców i jednocześnie Radnego Rady Miejskiej Marcina Olszewskiego, Sołtys Lembarga Annę Wieckowską oraz Sołtys Góral Alicję Linowiecką. Tradycyjnie już Koło Gospodyń Wiejskich z Mileszew przygotowało wiele smakowitych dań z ziemniaków, natomiast na najmłodszych czekały zabawy przygotowane przez animatorkę Animag Art Agatę Szram.
Część oficjalna zakończyła się występem artystycznym w wykonaniu podopiecznych Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim. Następnie do późnych godzin grał DJ Devro, porywając wszystkich do tańca.
UMiG, PF fot. UMiG
 

 

powrót

 


Jeśli uważasz, że jakaś fotka narusza twoją prywatność, napisz do moderatora


strona główna serwisu »»» www.jablonowo.com