1 października 2019

Złaz zuchowy dla dzieci z Jabłonowa i okolic
Hufiec ZHP Jabłonowo zaprasza każde dziecko (w wieku 5/6-9 lat) w szeregi 4 Gromady Zuchowej. Zbiórki odbywają się w każdą SOBOTĘ O GODZ. 8:00 W HARCÓWCE PRZY BIBLIOTECE.
Jednocześnie zaprasza do wzięcia udziału w Złazie Zuchowy, który jest biwakiem weekendowym. Odbywać się on będzie 25-27 października 2019r. w Szkole Podstawowej przy ul. Słonecznej. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci!
Koszt biwaku to 25 zł. W skład ceny wchodzi pełne wyżywienie od piątkowej kolacji do niedzielnego śniadania oraz materiały programowe.
NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 4 PAŹDZIERNIKA
W tym roku tematyka biwaku opierać się będzie na poszerzeniu wiedzy dzieci na temat nauk takich jak chemia, biologia oraz fizyka. Dzieci będa miały okazję popracować ze sprzętem labolatoryjnym, a ponadto wykonać samodzielnie kilka eksperymentów pod bacznym okiem organizatorów biwaku. Na podwieczorek przygotowana jest słodka niespodzianka.
W szczególnych przypadkach istnieje również możliwość uczestnictwa w Złazie bez konieczności nocowania.
BY ZAPISAĆ DZIECKO LUB DZIECI NA BIWAK, NALEŻY WYPEŁNIĆ FORMULARZ, KTÓRY WYŚWIETLI SIĘ PO KLIKNIĘCIU W LINK. NA PODANY ADRES EMAIL OTRZYMAJĄ PAŃSTWO NR KONTA NA KTÓRY TRZEBA BĘDZIE PRZELAĆ 25 ZŁ ORAZ LISTĘ NIEZBĘDNYCH RZECZY. WPŁATY NALEŻY DOKONYWAĆ DO 4 PAŹDZIERNIKA.
Formularz:
https://forms.gle/ipWURL7uFZ9MwqedA
W razie pytań, proszę sie kontaktować
pod nr 723783895,
e-mail:
magdalena.kaczynska@zhp.net.pl
Ilość miejsc ograniczona!
UMiG, AS fot. UMiG
 

 

powrót

 


Jeśli uważasz, że jakaś fotka narusza twoją prywatność, napisz do moderatora


strona główna serwisu »»» www.jablonowo.com