3 października 2019

WSPÓŁPRACA Z POMORSKĄ SPECJALNĄ STREFĄ EKONOMICZNĄ
W miniony poniedziałek, tj. 30 września 2019 r. w Urzędzie Miasta i Gminy odbyło się spotkanie Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Przemysława Górskiego oraz Skarbnik Miasta i Gminy Barbary Suchockiej z Przedstawicielem Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Panem Kamilem Kołata.

Niniejsze spotkanie dotyczyło wsparcia przedsiębiorczości, poprzez tworzenie atrakcyjnych warunków do rozwoju małych, średnich i dużych firm. Samorząd miasta i gminy Jabłonowo Pomorskie przywiązuje ogromną wagę do tworzenia dobrych warunków dla rozwoju gospodarczego. Nasze miasto i gmina oferuje inwestorom bogatą ofertę nieruchomości i stwarza idealne warunki do prowadzenia działalności.
Z racji swoich walorów Jabłonowo Pomorskie jest otwarte na przedsięwzięcia związane z sektorem usług, kulturą, turystyką, a zwłaszcza z branżą przemysłową o wysokich technologiach, nieuciążliwych dla środowiska naturalnego. W granicach miasta i gminy znajduje się wiele obszarów, na których można prowadzić działalność produkcyjną, logistyczną i usługową.
Pan Kamil zapewnił, że współpraca będzie przebiegać wzorowo, a wolne tereny miasta i gminy Jabłonowo Pomorskie będą reklamowane pod różnego rodzaju inwestycje.
Liczymy, że okazane wsparcie przyczyni się do rozwoju społeczno-gospodarczego w naszej gminie.
UMiG, AS fot. UMiG, AS
 

 

powrót

 


Jeśli uważasz, że jakaś fotka narusza twoją prywatność, napisz do moderatora


strona główna serwisu »»» www.jablonowo.com