27 stycznia 2020

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KAMIENIU
W miniony poniedziałek, tj. 20 stycznia w Świetlicy Wiejskiej w Kamieniu miało miejsce spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Odświętnie ubrane dzieci zaprezentowały program artystyczny, śpiewając piosenki oraz pięknie recytując wiersze. Program artystyczny przygotowały: Pani Beata Becmer oraz Pani Jadwiga Biernacka. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie złożono życzenia i zaśpiewano głośne sto lat dla najstarszej Babci – Pani Janiny Ułanowskiej. Po części artystycznej wszyscy goście oraz dzieci zaproszeni zostali na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców małych aktorów. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.
W spotkaniu uczestniczył Radny Rady Miejskiej Jabłonowa Pomorskiego Mirosław Gaczyński oraz Sekretarz Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Edward Łukaszewski, który pogratulował dzieciom i opiekunom za pięknie przygotowany program artystyczny. Ponadto szczególne podziękowania zostały skierowane do Rodziców zaangażowanych w przygotowanie tej wspaniałej uroczystości jak i poczęstunku z własnych środków finansowych.
Wspólnie spędzony czas uświetniał występ duetu - Agnieszki Sodel z grupy artystycznej „Świetliki” pod kierunkiem Animatora Kultury Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim Romualda Sitniewskiego.
UMiG, AS fot. UMiG
 

 

powrót

 


Jeśli uważasz, że jakaś fotka narusza twoją prywatność, napisz do moderatora


strona główna serwisu »»» www.jablonowo.com