21 lutego 2020

Ochotnicza Armia Adama
Dzień Dobry,
Ciężko zacząć… Mam na imię Ania i wraz z Mężem Sylwkiem postanowiliśmy zorganizować wsparcie dla naszego Przyjaciela – Adama Głowackiego. W poniedziałkowy poranek (17 lutego 2020 r.) dostał udaru. Dotychczas Adam pomagał mieszkańcom Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie czynnie działając w Ochotniczej Straży Pożarnej. Dziś pragniemy zjednoczyć ludzkie serca i pomóc dobremu Człowiekowi. Niebawem – w kwietniu, będę obchodziła swoje urodziny. Moim najwspanialszym prezentem byłoby zebrać 13 300,00 zł dla Adasia. Właśnie ta kwota pozwoli opłacić 4-tygodniowy turnus rehabilitacyjny w Ośrodku Rehabilitacyjnym Norman w Koszalinie. Rehabilitacje pozwolą dążyć do przywrócenia Adamowi jak największej sprawności. Wiem, że każdy z nas ma swoje wydatki, ale może wpłacisz choć 5 zł, 10 zł … tyle ile możesz dać…
Okaż kawałek serca drugiemu Człowiekowi!
Dobro wraca, pamiętajcie! Dobro wraca…
Operator pobierze 7,5% od zebranej kwoty (dlatego zbieramy 15 000,00 zł i zostanie potrzebna kwota z hakiem), pozostała suma trafia na konto Adama! Wierzę, że się uda! Do dzieła Kochani!
Mam jeszcze jeden pomysł, na Facebooku powstała grupa wsparcia „Ochotnicza Armia Adama”, na której możecie napisać parę słów dedykowanych Adamowi. Dodajmy mu sił i wsparcia psychicznego. Niech dzięki Waszym słowom - Adam nabierze wiatr w swoje skrzydła i stanie do walki o jak największą sprawność!
AS fot. AS
Jeśli chcesz pomóc, to kliknij tu »»» Ochotnicza Armia Adama

 

powrót

 


Jeśli uważasz, że jakaś fotka narusza twoją prywatność, napisz do moderatora


strona główna serwisu »»» www.jablonowo.com