28 maja 2020

Spotkanie z Pracownikami Samorządowymi
27 maja 2020 r. obchodziliśmy Dzień Samorządu Terytorialnego. Tegoroczne święto było jednak wyjątkowe – to okrągła, 30. rocznica pierwszych wyborów samorządowych.

Z tej okazji Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Przemysław Górski wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Zbigniewem Mikuliczem spotkał się z pracownikami magistratu by złożyć gratulacje i wyrazy uznania za dotychczasowe osiągnięcia w działalności na rzecz rozwoju Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie. Podziękowano za owocną współpracę oraz złożono życzenia, aby dotychczasowy zapał i entuzjazm towarzyszył nadal, zaś osiągnięty profesjonalizm przynosił wymierne efekty dla rozwoju Naszej Małej Ojczyzny. Każdy z pracowników pełni służbę na rzecz drugiego człowieka, dlatego życzono, aby działania na rzecz lokalnej społeczności były zauważone i docenione przez mieszkańców.
Burmistrz w swoim wystąpieniu wspomniał o wójcie Władysławie Barańskim, burmistrzach Kazimierzu Gawędzie i Tadeuszu Fuks oraz o przewodniczących Rad Miejskich, którzy na przestrzeni ostatnich lat współtworzyli jabłonowski samorząd. W trakcie spotkania uczczono minutą ciszy zmarłych samorządowców z terenu miasta i gminy Jabłonowo Pomorskie.
UMiG, as fot. UMiG
 

 

powrót

 


Jeśli uważasz, że jakaś fotka narusza twoją prywatność, napisz do moderatora


strona główna serwisu »»» www.jablonowo.com