4 czerwca 2020

JUBILEUSZ 100-LECIA URODZIN PANI FELICJI KREFT
Nie często się zdarza, aby tradycyjnie śpiewane „sto lat”, z racji chwili modyfikowano w sekwencji życzeń na lat „dwieście.” Tak właśnie było w dniu wczorajszym, tj. 3 czerwca 2020 roku, kiedy to długoletnia mieszkanka Góral obchodziła jubileusz swoich setnych urodzin Pani Felicja Kreft. W tym wyjątkowym dniu Jubilatce towarzyszyła rodzina, sąsiedzi oraz przedstawiciele władz samorządowych Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie.
Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Przemysław Górski zwracając się do Szanownej Jubilatki powiedział, że setne urodziny to piękna i skłaniająca do zadumy rocznica. Dane było Pani Felicji Kreft przeżyć cały wiek w naszej polskiej historii, doświadczyć radości, ale i trudów z nim związanych, to czas wypełniony pracą i poświęceniem dla rodziny i ojczyzny. Życzył Pani Felicji dalszych lat w dobrym zdrowiu, oraz aby każdy kolejny dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości osób bliskich. Następnie wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Zbigniewem Mikuliczem oraz pracownikiem magistratu Waldemarem Medaj wręczył Dostojnej Jubilatce upominek oraz kwiaty. Do życzeń złożonych Jubilatce przez Pana Burmistrza dołączyli się: Przewodniczący Rady Miejskiej Zbigniew Mikulicz oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Waldemar Medaj. Wraz z przekazanymi życzeniami wręczono Jubilatce okolicznościową pamiątkową, upominek oraz kwiaty.
Dopełnieniem uroczystości jubileuszowej był specjalnie na tę okazję przygotowany tort urodzinowy. Uczestnicy tej wzruszającej i niecodziennej uroczystości zaśpiewali Dostojnej Jubilatce „200 lat”.
UMiG, as fot. UMiG
 

 

powrót

 


Jeśli uważasz, że jakaś fotka narusza twoją prywatność, napisz do moderatora


strona główna serwisu »»» www.jablonowo.com