26 czerwca 2020

Pożegnanie Dyrektor Jabłonowskiego Centrum Kultury i Sportu
26 czerwca 2020 r. pożegnaliśmy również Dyrektora Centrum Kultury i Sportu Justynę Prajs, która awansowała na stanowisko Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Brodnicy wygrywając konkurs na to stanowisko.
W uroczystym pożegnaniu pani Dyrektor udział wzięli: Burmistrz Miasta i Gminy Przemysław Górski wraz ze Skarbnikiem Barbarą Suchocką, Przewodniczącym Rady Miejskiej Jabłonowa Pomorskiego Zbigniewem Mikuliczem, Radnym Rady Miejskiej Jabłonowa Pomorskiego Marcinem Olszewskim oraz z pracownikami Centrum Kultury i Sportu.
Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Przemysław Górski w swoim wystąpieniu podziękował pani dyrektor za współpracę, rozwój kultury na terenie Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie, podkreślając w swojej wypowiedzi, że jest mu smutno, iż pani Justyna Prajs rezygnuje z funkcji dyrektora Centrum Kultury i Sportu.
Ponadto Przewodniczący Rady Miejskiej Jabłonowa Pomorskiego Zbigniew Mikulicz wraz ze Skarbnik Barbarą Suchocką i pracownikami Centrum Kultury i Sportu wręczyli pani Justynie upominek życząc przy tym powodzenia na nowo rozpoczynającej się ścieżce zawodowej.
UMiG, szb fot. UMiG
 

 

powrót

 


Jeśli uważasz, że jakaś fotka narusza twoją prywatność, napisz do moderatora


strona główna serwisu »»» www.jablonowo.com