18 sierpnia 2020

Zwycięstwo Danuty Makowskiej z Jabłonowa Pomorskiego w IX edycji biegu "Run Toruń" 5 km
W IX edycji biegu „Run Toruń” rozgrywanego na przedmieściach Torunia biegacze mieli do pokonania trasę 5 i 10 kilometrów. Tym razem wszyscy zawodnicy oprócz walki ze swoimi słabościami musieli dodatkowo zmierzyć się z 30 stopniowym upałem.
W tych warunkach w biegu na 5 kilometrów najlepiej poradziła sobie 43 letnia Danuta Makowska z Akademii Biegania i Chodu Jabłonowo Pomorskie, która zostawiła za plecami wszystkie pozostałe uczestniczki tego biegu.
Tuż po minięciu linii mety Danuta Makowska powiedziała: „To moje pierwsze zwycięstwo, nie udało się dziś w tym upale poprawić rekordu życiowego, ale minięcie linii mety na pierwszym miejscu na najładniejszym stadionie żużlowym na świecie (Motoarena) to bardzo miłe uczucie”.
Drugi reprezentant ABiC Jabłonowo Pomorskie Szymon Broda również zanotował dobry występ zajmując 7 miejsce z czasem 18:12 wśród wszystkich 84 mężczyzn, którzy ukończyli bieg na dystansie 5 kilometrów.
Warto wspomnieć, że oprócz biegaczy z ABiC Jabłonowo Pomorskie w biegu na 5 kilometrów wziął udział mieszkaniec Budziszewa Paweł Brzozowski, który na mecie zameldował się na 13 miejscu z czasem 20:01.
Gratulujemy woli walki na trasie, ambicji, osiągniętych rezultatów oraz dziękujemy za godne reprezentowanie Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie.
UMiG, szb fot. UMiG
»»» WYNIKI OPEN - Kobiety 5 km
»»» WYNIKI OPEN - Mężczyźni 5 km

 

powrót

 


Jeśli uważasz, że jakaś fotka narusza twoją prywatność, napisz do moderatora


strona główna serwisu »»» www.jablonowo.com