26 września 2020

Basia Kuhn „Tylko z tobą”
Wojtek Jabłoński gitarzysta zespołu KULT, a także współkompozytor płyty KAZIK „Zaraza”, o której w tym roku było wyjątkowo głośno, wypuszcza właśnie pierwszą edycję swojego autorskiego projektu muzycznego „iWojtek”. W dniu 25 września premierę swojego singla „Tylko z tobą” miała Basia Kuhn
https://youtu.be/2q8MZGp6TD8

Ideą projektu jest przede wszystkim promocja zdolnych wokalistów, którzy w większości nie są znani szerszej publiczności i nie mieli dotychczas szansy na pracę w profesjonalnym studiu nagraniowym pod okiem doświadczonego producenta muzycznego w roli mentora. Jabłoński ma nadzieję, że uczestnictwo w tym projekcie pomoże wszystkim spełnić ich marzenia i zaistnieć w świecie muzycznym.

Do współpracy przy projekcie Wojtek zaprosił 10 wokalistów, spośród ponad 300 otrzymanych zgłoszeń. Każda z osób nagrała swój singiel, do którego muzykę stworzył Jabłoński grając na gitarze, basie i perkusji. Współpracował także z Konradem Wantrychem przy aranżach klawiszy i kwartetu smyczkowego. Wojtka cechuje umiłowanie do żywych instrumentów, stąd w piosenkach nie ma ani jednej, komputerowo wytworzonej nuty.
Muzyka została dostosowana do stylu śpiewania i wrażliwości każdego z wokalistów.
Agnieszka Wąsowska
www.wojtekjablonski.pl
fot. YT
Aktualności dotyczące projektu na:
FB https://www.facebook.com/GoodVibeProduction
Insta https://www.instagram.com/Good.Vibe.Production/

 

powrót

 


Jeśli uważasz, że jakaś fotka narusza twoją prywatność, napisz do moderatora


strona główna serwisu »»» www.jablonowo.com